Balsis galvā nekur nepazūd

(c) http://www.zazzle.com/

Lai arī visu pagājušo nedēļu klusībā cerēju, ka saņemšos un ierakstīšu kādu bloga ierakstu, tas tomēr neizdevās. Pat neskatoties uz daudzajiem notikumiem – salidojumu, dziesmu festivālu, darba atrašanu, aktīva studiju procesa uzsākšanu utt.. Visticamākais, ka tieši dēļ tā (un, protams, cilvēciskā slinkuma, jo ap desmitiem vakarā, atnākot mājās, tomēr vairāk domāju par sevi..).

Jāsaka, ka mans slinkums mani skumdina, jo ideju galvā ir bijušas tik daudz, bet plāni uzrakstīt manas pārdomas, piemēram, par to, kā latvieši veido semantiskās kategorijas, romantisma ietekmi uz reklāmām vai cilvēku savstarpējo komunikāciju kā tādu, diemžēl nav piepildījušies. Tā tāda atkāpe un atzīšanās savā vainā, kā arī vienlaikus solījums vairāk sev, ka sākšu pildīt vienu no savas 100in365 listes punktiem – vismaz divi ieraksti nedēļā. Jo nav ko sevi attaisnot ar tekstiem, ka jāraksta tad, kad ir ko rakstīt. Latviski sakot, tā ir tik tāda tukša salmu kulšana (no kuras tiešām graudus neiegūt), jo, kā jau iepriekš rakstīju, ideju ir gana daudz, tikai jāpiespiež sevi pārvarēt slinkumu un vakaros/pusdienlaikos pieķerties. Galvenokārt, sevis dēļ, jo esmu pamanījusi, ka blogošana ir likusi man analizēt vēl vairāk (ja tas ir iespējams), un uz katru notikumu paskatīties ar domu, vai man ir par to, ko teikt un vai tas varētu citus interesēt. Un, protams, rakstīšanas prasmes – lai arī cik prasti tas neizklausītos, es palieku pie uzskata, ka tomēr vienkāršākās lietas IR tās ģeniālākās. Un, jo vairāk rakstīsi, jo labāk sanāks.

            Kā mēdzu pasmieties, blogu sāku rakstīt, jo apnika balsis, kas skan galvā un neļauj vakaros aizmigt. Un pagājušās nedēļas trešdienā atkal vārtījos bez miega, ar daudz domām/balsīm galvā un sapratu, ka nav ko slinkot – jāraksta, kaut vai sava miega labad. Tā nu turpināšu strādāt, iet uz lekcijām, uzsūkt informāciju un dalīties savās pārdomās.

            Uzskatiet šo par tīzeri, ka būs – viss notiksies! 🙂

Advertisements

One thought on “Balsis galvā nekur nepazūd

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s