1. septembris pirms 16 gadiem un tagad

(c) onlineflowers.com

Arī es gribu nedaudz par 1.septembri. Vienmēr esmu domājusi, ka mani piedzīvojumi pirmajā septembrī pirms sešpadsmit gadiem (ārprāts, nopietni, tik sen???), kad uz skolu ceļoju pirmo reizi, ir tādi ļoti raksturīgi un varētu teikt – arī turpmāko dzīvi pavadoši. Proti, es, kā pienākas, sapucēta baltā blūzē, baltās zeķubiksēs, melnos svārkos un divām bizēm, lielajiem brāļiem pie rokas devos uz skolu, kas atrodas aptuveni 200 m attālumā. Bet, tā nebūtu es, ja aptuveni pusceļā šajā garajā gabalā, nepakluptu un neieveltos ar ceļiem peļķē, pēc kuras manas zeķubikses vairs nebija diez ko baltas un mans smaids – diez ko plats.

Nekas jau briesmīgs nenotika – aizveda mani atpakaļ mājās, pārģērba un skolu arī ar laiku pabeidzu. Bet ik pa laikam to atceros, kad atkal notiek lietas, par kurām gribot negribot iezogas prātā doma – nu, kāpēc tas notiek tieši ar mani. 🙂

Par šī gada pirmo septembri – man pašai svētki nav, bet tas neliedz priecāties par un ar citiem. Viena draudzene šodien sāks audzināt savu pirmo 1.klasi, kas man vispār liekas apbrīnojami. Un iedomājos, cik viņai būs puķes šodien! Savukārt, otra, cerams, ir 12:00 nodevusi maģistra darbu, nevis pusnaktī aizmigusi un vēl aizvien nav pamodusies pēc 2 nedēļu ilgā rakstīšanas maratona un visu palaidusi garām – jo ziņu vēl aizvien nav devusi. Un ar viņu arī pēc darba došos nosvinēt gan to, gan pirmo septembri, gan dzīvi kopumā.

Cerams, ka nepiedzersimies un neizkritīsim pa logu, kā skolēniem mēdz gadīties!

Advertisements

2 thoughts on “1. septembris pirms 16 gadiem un tagad

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s