Vēl četri mēneši un … dienas!

Kalendārā vairāk neskatos, kopš sapratu, ka nu jau laika atskaiti līdz kāzām var uzsākt ar teikumu „Vēl četri mēneši un … dienas”! Īsti nesaprotu, kur palicis tas vairāk kā gads, kopš saderināšanās, kur palikuši trīs mēneši, kopš teorētiski sākām plānot galvenās lietas. Taisnības labad gan jāsaka, ka panika vēl nav sākusies, tikai tāds viegli patīkams satraukums. Un ik pa laikam – pat gribās, lai tas maijs pienāk vēl ātrāk. Un ir jauki, ka pa vidu vēl pienāk svētki, kas arī prasa plānošanu un gatavošanos, kas nedaudz novirza domas un parādās citas prioritātes.

Vakar griezu sniegpārsliņas, cepu piparkūkas un klausījos fantastiskas Ziemassvētku dziesmas. Rītu, sākot ar adventes vainagu visu četru sveču aizdedzināšanu, pavadījām pavisam mierīgā, sirsnīgā noskaņā. Papļāpāju iekš skype, sarunāju ciemošanos pie krustdēla, jo pēc pagājušās nedēļas, kad darīju tikai trīs lietas – strādāju, mācījos un gulēju (to pēdējo pavisam nedaudz), prasās svētdienu, kas vienkārši lēnām paiet.

Bet par kāzām runājot – nākamnedēļ beidzot būs pienākusi TĀ diena – iešu meklēt kāzu kleitu! Esmu jau sastādījusi sarakstu ar dažiem saloniem, kur noteikti jāieiet, sarunājusi pusi dienu brīvu darbā un arī padomdevējas, kas redz mani no malas. Lai gan esmu jau sev ieskaidrojusi, ka tai nemaz nav tik liela nozīme, jo loģiski, ka garajā, baltajā kleitā savā kāzu dienā, sieviete vienkārši nevar izskatīties slikti. Bet no otras puses – ir tāda sajūta, ka ar kleitas atrašanu kāzas būs jau pavisam tepat, aiz stūra. Šķiet, ka pēc tam pēkšņi viss būs skaidrs – kā kam jāizskatās, par ko vēl jādomā un apkārt kleitai varēs būvēt pārējo dienu. Laikam jau ir tās līgavas egocentriskas, tur neko nevar izdarīt. Man gan Jānis arī ir skaidri pateicis – viņš grib kāzas, bet kādas – tur es varu droši izpausties 🙂 . Nu, to arī daru un vēl dažus mēnešus darīšu!

Vēl, ļoti, ļoti ceru, ka pa nākamo nedēļu izdosies tikt galā ar galveno galvassāpju iemeslu – pašu ceremoniju, kuras norunāšana un vietas rezervēšana mums ir nedaudz iekavējusies. Bet, ja zvaigznes sakritīs mums pa labu, tad jau Ziemassvētkus varēšu pavadīt, domājot ielūgumu tekstus, jo galvenās pozīcijas būs pavisam skaidras!

Un re kur, viena ceturtās adventes noskaņas dziesma! Fantastisks dziesmu albums, ko klausos uz riņķi jau otro dienu!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s