Prieks atskatīties!

Image

Uh, brīvdienas, protams, paskrēja neticami ātri un pēdējās nedēļas laikā piedzīvots tik daudz! Pamatīgs skaits svētku pusdienas, tikšanās ar visiem sen neredzētajiem radiem, grāmatu un fotogrāfiju (ar reāliem cilvēkiem – Jāņa dzimtas pārstāvjiem) pētīšana no 20.gs. pirmajām desmitgadēm, daudzkilometru pārbraucieni, šampanietis visas dienas garumā, vakars krogā ar tam sekojošu gājienu pa Alūksni naktī, zobārsta apmeklējums, galu galā – pavisam mierīgs un mīļš vecgada vakars. Un tik daudz, kas vēl priekšā – Āriņiem janvāris ir ļoti ražīgs mēnesis – priekšā, ja nemaldos, četras jubilejas divu nedēļu laikā 😀

Klāt atkal ikdienas darba dienas, ko sākumā pavisam atsvaidzina jaunums – vakari tiks pavadīti mājās, nevis lekcijās. Janvāri gan vēl ar sesiju jātiek galā, bet tāpat – pie sava galda, ar savu datoru, dzerot savu kafiju! Tagad tik jāatceras šovakar nevis pieraduma pēc pa tiešo iet uz 15.trolejbusu, lai brauktu uz SZF, bet gan doties pretējā – māju virzienā!

Un lielākais prieks, ka gadu noslēdzām tiešām paveicot visu, ko bijām plānojuši kāzu organizēšanā: piereģistrējāmies ceremonijai, ar vedējiem apskatījām vēlreiz viesu namu (vēl aizvien – esmu sajūsmā!), ir fotogrāfs, muzikanti, ēdinātāji! Nu tikai palikusi pati gaidīšana. Nu, vēl gan arī kleita un ielūgumi, bet tur tomēr viss skaitās procesā, tā kā īpaši nesatraucos.

Vecgada vakarā ar Jāni nolēmām, ka klausīsim TV dzirdētam padomam – būt laimīgiem, es varētu tai skaitā mazāk stresot – redzēs, kā tas sanāks šovakar, kad esmu apņēmusies pieķerties sesijas rakstāmajiem darbiem. Tā teikt – lai katram izdodas pieradināt savu iekšējo pūķi!

Un šodien cibā izlasīju teicienu, ko varētu izdrukāt un pielikt pie sienas:

Vairāk mīliet, mazāk nīstiet!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s