punkts uz “i” – ielūgumi top!

(c) Viens no miljons piemēriem, ko var atrast, tikai ierakstot vienu vārdu iekš google 🙂

Šobrīd jau pilnīgi mierīgi esmu atkal atgriezusies pie sīkumu pētīšanas, jo visas „lielās lietas” ir nokārtotas. Skat, plānots bija to izdarīt līdz pagājušā gada novembrim, un vēl pat nav pienācis februāris, kad beidzot visur to do listē pievilkti ķeksīši – īstā studentu garā! Mani tas, protams, priecē, jo vairs nav jālauza galva par lielajiem lēmumiem, bet gan varu domāt par dekorēšanas niekiem, aksesuāriem un citiem sīkumiem.

Viens no varbūt ne gluži sīkumiem, bet tādām pēdējām lietām, ir ielūgumi. Tagad, kad visi organizatoriskie jautājumi ir skaidri, beidzot varējām ķerties pie teksta. Ja godīgi, sākumā likās, ka tas būs vieglāk, jo mums jau bija diezgan skaidra vīzija, ko vēlamies rakstīt. Pašu ielūgumu mums palīdz izveidot, jo abi ar Jāni ar mākslu esam krietni uz „jūs” – tāpēc vēl pagājušo gadu sarunājām palīgu, kuram tad diezgan haotiski izstāstījām, ko paši esam izfantazējuši. Kad skatījāmies pirmos variantus – bijām pārsteigti, jo viņš tiešām bija mūs sapratis 🙂 ! Žēl, neko daudz jau nevar izpausties un izpļāpāties, lai ir interesantāk saņemt to ielūgumu.

Tā kā bijām runājuši, ka svētdien, kad būs praktiski jau gala variants, ko izvēlējāmies, vajadzētu arī jau būt tekstam, tad abi ar Jāni sēdāmies klāt un rakstījām. Vispirms izpētījām kārtīgi internetu – tur ir no kā iedvesmoties, un ir arī iespējas redzēt kļūdas, kuras nepieļaut (ne tikai drukas, bet arī saturiski). Nebija tik traki, tikām galā diezgan veikli, tikai vēl aizvien neesmu pārliecināta, ka tik tur nejauši nav iemaldījusies kāda drukas kļūda, ko mēs abi vienkārši palaiduši garām.

Visilgāk laikam nocīnījāmies pie tā, lai tajos divos, trīs galvenajos teikumos iztiktu bez liekas vārdu „mūsu, mūs, mēs…” atkārtošanas, kas arī laikam bija visgrūtākais. Tad vajadzēja izdomāt, kādu informāciju liksim iekšā – atkal problēma, jo gribās pateikt tik daudz, izstāstīt visu precīzi (es, kā detaļu mīlētājs, vispār ielūguma vietā varētu izsūtīt grāmatu vai vismaz bukletu ar visu informāciju, kas liekas svarīga). Labi, ka fonā ir Jānis, kurš pasaka, kad jāliek punkts 😀

Bet nu, kad saturs vairāk vai mazāk ir gatavs, būs jāķeras arī pie formas, kas nozīmē, ka priekšā kāds pamatīgs sirojums par kancelejas preču veikaliem. Esmu dzirdējusi, ka Baltijas papīrs esot viens no labākajiem, kur meklēt – iesim pārbaudīt!

Advertisements

4 thoughts on “punkts uz “i” – ielūgumi top!

  1. 2011. gada vasarā saņēmu ielūgumu uz kāzām (gandrīz identisku kā attēlā), bija drukāts uz struktūrpapīra… Ielūgums reizē vienkāršs un ārkārtīgi gaumīgs.
    + Veiksmi meklējumos un ielūgumu veidošanā! 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s