dejotprasmes spodrināšana

(c) http://www.vectorsdownload.com

Tā kā Jānis man liek rakstīt maģistra darbu, tad tapa bloga ieraksts! 🙂

Šoreiz par vienu aktivitāti, ko veicam pirms kāzām – nolēmām nedaudz pastaigāt uz deju kursiem. Līdz ar to, lai gan lekcijas man jau beigušās, vēl aizvien trīs vakarus nedēļā esmu mājās pēc deviņiem. Ar Jāni gan priecājamies, ka vismaz divus no tiem pavadām kopā – deju stundās. Un kā tad mums iet?

Mūsu ideja gan nav iestudēt kādu deju, jo neesam īpaši dejot-pratēji un lieku stresu uz šo dienu likt arī negribējās, tādēļ izvēlējāmies vienkārši pastaigāt uz balles deju nodarbībām un iemācīties kaut vienu klasisku valša griezienu.

Lai gan uz ballēm tiešām dodamies vismaz kādas piecas reizes gadā, dejot mums patīk, bet pēc pirmās deju nodarbības bija sajūta, ka esam vistizlākais pāris pasaulē. Pasniedzēja izdejo soli – viss skaidrs, nostājamies pārī un viss – kājas* nekustās vispār nekā pareizi. Kurpes pēc tam abi dabūjām kārtīgi mazgāt, jo purngali bija pilnībā nomīdīti abiem diviem. Visam pa vidu vēl, protams, mani „nenormāli stiprie” nervi un pēc pirmās nodarbības mājās gājām gandrīz nerunādami 😀

Turklāt es vēl esmu tāds cilvēks, kuram īpaši nepatīk nebūt starp labākajiem uzdevuma izpildītājiem, tāpēc vēl pacieta mana pašapziņa. Bet nu nekas – saņēmāmies iet arī uz nākamo nodarbību, kurā turpinājām dejot valsi. Prieks, ka tā bija krietni labāka, jo šķiet, ka kājas beidzot bija sapratušas, kas aptuveni jādara un nupat jau vienu kombināciju esam iemācījušies. Otrā nodarbībā bišku stress jau bija garām un pat pamatīgi izsmējāmies par savu „veiklību”.

Toties pārsteigums mūs sagaidīja vakar, trešajā nodarbībā. Tā kā ejam uz parastām nodarbībām, tad bija laiks pienācis kādai jaunai dejai. Un tā nu, pēc tikko nedaudz izprastiem deju soļiem, nācās ķerties pie ča-ča-ča. Un tā tika aizvadīta līdz šim jautrākā deju stunda – ar centieniem kustināt gurnus, taisīt asas kustības un vēl griežoties, neaizrotēt prom pa visu zāli! No šīs dejas gan pamatsoļi man vēl bija kaut kur zemapziņā palikuši no deju stundām pirms pāris gadiem, tad nu varēju izpausties un nodejoties slapju muguru.

Kopumā – lieliski pavadīts laiks kopā divus vakarus ik nedēļu, iespēja izkustēties un izsmieties. Galvenais, jācenšas saprast, ka visi nav piedzimuši par dejotājiem.. vismaz mēs abi tiešām nē 🙂

_______

* vārdu “Kājas” var lasīt arī kā “Jānis”

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s