Ikdienas nieki

(c) http://origin.kaboodle.com

Jāsaka, ka šogad laiks skrien kā vēl nekad. Tagad, kad līdz kāzām atlicis nedaudz mazāk kā sešas nedēļas, paskaitīju uz aizmuguri – kas tad bija pirms sešām nedēļām. Izrādās, 20. februāris, tas taču bija tik nesen – februāra beigas. Kas nozīmē, ka arī maija vidus pienāks nemanot, tāpat kā jūnijs, līdz kuram jābūt nodotam maģistra darbam. Ha, ha – tagad ideja par kāzām un maģistra darba nodošanu vienā mēnesī vairs nemaz neliekas tik laba 😀 . Pirms pāris nedēļām nolēmu kādu laiku padzīvot bez twitter, lai būtu vairāk laika darboties saviem diviem lielajiem projektiem. Rezultāts – uzzināju ļoti daudz citas vietas internetā, kur tērēt savu laiku 😀 Ja jums ir vēl kādas idejas, ka sevi labāk piespiest strādāt, tad lūdzu, lūdzu – dalieties!

            Bet, ja nopietni, tad par pirmo projektu, kāzām – viss smuki iet uz priekšu (neskaitot, ka šodienas sniegs galīgi nebija manos laika pareģojumos ieplānots), nesen tieši izspriedām, ka principā jau kāzas varētu taisīt kaut rīt, jo galvenās lietas ir izdarītas, norezervētas, ieplānotas. Un, ja kaut ko esam aizmirsuši, tad mierinām sevi, ka tas nav bijis vajadzīgs un to jau nemaz arī neuzzināsim, ja reiz esam aizmirsuši. Ļoti, ļoti gaidu ceturtdienu, jo tad tikšu pie savas kleitas! Jāsaka, ka tās tapšana bija diezgan laikietilpīgs process, bet laikam tāpēc, ka es, kā jau es, pie praktiski pabeigtas kleitas izdomāju, ka gribu tomēr kaut ko savādāku un nācās pārtaisīt 😀 labi, ka nu vairs nav palicis tik daudz laika pašdarbībai. Trakākais, ka lielākā daļa nedēļu nogaļu jau ir aizplānotas visādiem pasākumiem, takš vajadzēja nākt pie prāta un uz kādu laiku izolēties no dzīves, bet nē – esmu pārāk viegli ietekmējama. Tā nu būs jāatgriežas pie neveselīgā miega daudzuma, neveselīgiem enerģijas dzērieniem un jācer, ka uz kāzām izdosies notušēt zilos riņķus zem acīm!

            Vispār tagad iestājies tāds jocīgs moments, ir izdarīts tik daudz kas, ka īsti vairs nevar saprast, par ko tad vēl būtu jāpadomā, gatavojam gan vēl dažādus niekus un sīkumus, bet par tiem neko jau vēl dalīties nevar, lai paliek kā pārsteigums. Bet tik ļoti gribās. Droši vien varēšu pēc kāzām pārpludināt blogu ar atskaņām no pasākuma. Nu, sākot ar jūniju, jo visticamākais divas nedēļas pēc kāzām būšu aizņemta ar maģistra darbu 😀

Viena doma par “Ikdienas nieki

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s