Lielie paldies’i! 1.daļa

Nu jau vairāk kā nedēļa kopš kāzām ir pagājusi, esam lēnām attapušies no visiem piedzīvojumiem un sajūsmas. Tādēļ tad nu ir pienācis laiks manai (iespējams – visas vasaras) rakstu sērijai par to, kā tad īsti mums gāja pēdējos organizēšanas mirkļos, pašās kāzās un arī – pēc tām! Palika tik daudz lietu, ko vienkārši pirms kāzām rakstīt nemaz nevarēja, lai viesiem pārsteigums, un tik daudz lietu, ko mēs abi nemaz nebijām gaidījuši, bet kas notika, ar ko noteikti gribu padalīties. Pirmkārt jau, ja nu ir kāds, kam tas interesē, bet galvenokārt – lai pēc gadiem es varu atskatīties uz šo un atcerēties vienu lielisku laiku manā mūžā.

Jau pirmajā dienā pēc kāzām skaidri zināju, par ko būs mans pirmais ieraksts. Es ļoti, ļoti vēlos pateikt publisku paldies tiem cilvēkiem, kas iesaistījās un izdarīja tik daudz, lai šodien, atskatoties uz 12.maiju, varam teikt – tā tiešām bija lieliskākā līdz šim piedzīvotā diena. Es ceru, ka personisko paldies es jau esmu pateikusi/uzrakstījusi visiem. Lielo paldies vēl noteikti teiksim atkāzās. Bet tagad – padalīšos ar cilvēkiem ar kuriem nolēmām dienu pavadīt kopā un šis lēmums bija pareizs! Brīdinu – ieraksts būs garš, jo labo vārdu ir daudz 🙂

P.S. secība nav noteikta 🙂

P.P.S. (pēc kāda laiciņa rakstīšanas) šķiet, ka būs jātaisa divi ieraksti, jo izskatās, ka man ir ko teikt vēl vairāk, nekā domāju!

Pļavnas. Foto: Egromoni

Augustā jau vairākus ierakstus veltīju tam, kā meklējām vietu, kur organizēt vakara svinības. Pēc vairākiem izbraucieniem, tikai tā, starp citu, pamanīju internetā informāciju par viesu namu Pļavnas. Nolēmām, braucot no Alūksnes iebraukt – un jau pamanot to no attāluma, bija skaidrs – tā būs īstā vieta. Visa gatavošanās procesa laikā par to neradās ne mazākās šaubas – saimnieki ir fantastiski cilvēki, kuriem šis viesu nams ir mūža darbs. To arī var just pēc viņu attieksmes un sirsnības, rodas sajūta, ka katras kāzas, kas notiek pie viņiem ir īpašas. Apkārtne ir neaprakstāmi skaista, smējāmies, ka turpat uz vietas arī ir visi septiņi tilti, ja nepieciešami. Katram viesim tiek sava gultas vieta, ja tie nolemj iet pagulēt. Un neaprakstāmi skaists skats no jaunlaulāto istabas, kas atrodas torņa pašā galā, ar logiem uz visām debespusēm. Vieta noteikti bija viens no priekšnoteikumiem, kāpēc svinības izdevās lieliskas, un varu to tikai ieteikt visiem, kas plāno kāzas vai kādu citu lielu notikumu savā dzīvē!

Daļa no skaistās Pļavnu apkārtnes. Foto: Egromoni

Sākot domāt par mūziku, man bija skaidrs, ka vēlos tādus muzikantus, kas kāzās var uzspēlēt riktīgu rokenrolu! Mums abiem dejošana ir ļoti mīļa, un tāpēc muzikantu izvēlei piegājām ļoti nopietni. Izvēlējāmies puišu grupu no Cēsīm – Tonick. Un atkal man jāatkārtojas – labākā iespējamā izvēle. Pirmkārt, puiši uz maniem garajiem e-pastiem ar milzum daudz jautājumiem atbildēja ļoti pacietīgi. Bez problēmām nospēlēja mūsu vēlamo pirmās dejas dziesmu. Vedēji bija priecīgi par dažādiem ieteikumiem, piemēram, kā labāk atskaņot mičošanas dziesmu. Viesi otrajā dienā teica, ka ir izdejojušies ilgam laikam un grupa esot bijusi lieliska. Manas draudzenes septiņos no rīta, kad puiši beidzot mēģināja braukt mājās, ceļa vidū uztaisīja dzīvo šķērsli un nelaida tos prom. Visbeidzot – mēs, nodejojušies līdz nogurumam, gulēt iegājām tikai piecos no rīta un ceļoties bija lieliska sajūta – sāp kājas no kārtīgas izdejošanās savās kāzās. Domāju, papildus komentāri ir lieki! Ja ir iespēja doties uz kādu balli, kur viņi spēlē – uz priekšu, nenožēlosiet!

Tikpat rūpīgi izvēlējāmies arī savu kāzu fotogrāfu – Artūru Daukuli ( adfoto.lv). Par to gan vēl atsauksmes noteikti dzirdēsiet, kad tiksim arī pie bildēm – jāgaida nedaudz ilgāk, jo paši izvēlējāmies, ka gribam reizē bildes un arī fotogrāmatu, tā nu jāgaida, kad tā būs gatava. Bet šobrīd, nerunājot par bildēm, bet kā sabiedroto kāzu dienā – noteikti izvēlējāmies īsto. Vispirms jau tas, ka saskarsme veidojās tik viegla un patīkama – bija sajūta, ka ar mums kopā mašīnā visu dienu brauc vēl viens draugs, kurš pie reizes arī pafotografē. Un pafotografē tā, kā ar mums, kokainu pāri, nepieciešams – skaidri norādot, ko nu tagad darīt. Protams, vēl jau noteikti būs daudz bildes, kur esam fotografēti no malas, bet tās, kurām speciāli pozējām – bija tiešām vieglāk, kad konkrēti pateica, kur likt rociņu, kā turēt pušķi un uz kurieni skatīties. Nu neesam mēs nekādi foto modeļi, kas var viegli atbrīvoties, bet šādā kompānijā mums pat tas izdevās.

P.S. Papildus bonuss – saņēmu atsauksmes, ka izskatās, ka visus puišus, kas piedalījās kāzu veidošanā (fotogrāfu un grupu), es esot izvēlējusies pēc izskata, lai tikai būtu smukāki 🙂

Tie ir šobrīd pirmie publiskie „paldies”, cilvēkiem, kuri, lai gan teorētiski bija darbā, radīja mums sajūtu, ka ir savējie un svin svētkus kopā ar mums! Un varu teikt, ka atceroties visu šo otrajā dienā, vēlāk saņemot atsauksmes, ka esam bijusi lieliska kompānija, ka viesi mums ir bijuši super un ir bijis prieks par visu pasākumu, ir tik lieliska sajūta, ka to grūti aprakstīt!

Advertisements

3 thoughts on “Lielie paldies’i! 1.daļa

 1. Sveika, Māra!
  Domājot par savām kāzām un meklējot svinību vietu, atradu tavu blogu, kurā minētas “Pļavnas” – saprotu, ka tā ir lieliska vieta! Dosimies apskatīt!
  Saki, vai zāle ar spoguļkolonnu vidū neradīja problēmas dančiem?
  Kā arī – vai vari padalīties, cik jums izmaksāja grupa “Tonick”? Pieņemu, ka tagad cenas jau būs mainījušās, bet nu aptuveni… 🙂
  Paldies liels!

  1. Sveika! novēloti pamanīju komentāru, bet nu cerams, informācija vēl noderēs! Mums bija ~60viesi un kolonna pa vidu nemaz netraucēja dejošanai – arī par to sākumā uztraucāmies, bet vakara gaitā pat nejutu, ka tur tāda būtu. Savukārt par grupu, ja nemaldos, maksājām 300Ls+ ceļa izdevumi, bet pieļauju, ka nu jau šis cipars varētu būt mainījies. Lai izdodas! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s