Vingrošanas zāle divās stundās

Mēs esam pieņēmuši tādu kā nerakstītu likumu, ka nekādas liekās mantas, kam īsti nav racionāla izmantojuma, pagaidām Katei nepirksim – pirmkārt, ne viņai no tām lielāka sajūsma, kā citām, ne mums dzīvoklī vieta, kur pēc tam visu glabāt, ne arī ir vēlme tērēt līdzekļus kaut kam, kas dažas reizes būs izmantots. Tāpēc ar lielu lepnumu pagaidām varu teikt, ka visas “lielās” lietas, kas ir iepirktas, arī tiek praktiski ikdienā izmantotas (šūpuļkrēsliņš, slings, pārtināmā virsma..). Kā paši smejamies – vismazāk izmantotā lieta pagaidām ir Kates gultiņa :D, jo lielākoties pret rītu jau viņa ir pie mums.

process nedaudz apstājies, kamēr Kate guļ!
process nedaudz apstājies, kamēr Kate guļ!

Katei augot un sākot dzīvoties pa zemi, sapratu, ka apkārt apliktās mantiņas vairs nav pietiekami liels izaicinājums un jāsāk domāt par aktivitāšu paklājiņu ar tām arkām, kur sakarinātas mantiņas. Izpētot piedāvājumu internetā, sapratu, ka ir divi varianti – vai nu dizains galīgi nepatīk, vai arī tie, kas bija tīri pievilcīgi – šķiet pārāk dārgi. Un vēl iedomājoties, cik daudz vietas tas atkal aizņems.. Bet nu, ko vajag, to vajag un jau pārdomāju izvēli – ko labāk, arkas ar visu paklājiņu, vai tikai pārliekamo statīvu, līdz pavisam nejauši Pinterest’ā uzgāju pamācību, kā uztaisīt pavisam vienkāršu Baby gym, kurā tad var karināt tādas mantiņas, kādas vēlas, mainīt kā vēlas un pats galvenais – vizuāli man tiešām patika labāk par visiem veikala piedāvājumiem, ko biju redzējusi. Turklāt bonusa punkts – nevis plastmasa, bet koks.

Tālāk uzdevums bija pierunāt Jāni, ka šis ir lielisks projekts, kas nenācās tik grūti un tā vienu pēcpusdienu viņš pa būvniecības veikaliem meklēja nepieciešamos materiālus – koka stieņus un skrūves. Oriģinālā pamācība gali ir no smukiem, apaļiem dēlīšiem, bet tādus nekur nevarēja atrast, tāpēc mēs izlīdzējāmies ar vienkāršiem kantainiem atgriezumiem no kāda veca dēļa, kas stāvēja pieliekamajā (jā, mums pieliekamajā stāv veci, nelietoti dēļi.. ). Tā kā viņi nebija tik glīti, kā svaigi pirktās “kājas”, tad tos beigās aplīmēju ar krāsainu papīru.

Gatavs Kates workout'am :)
Vienmēr gatavs workout’am, tikai Kate guļ!

Un tad jau divi vakari, pāris kļūdas un to labojumi un Kate varēja vērtēt savu jauno izklaidi! Projekts vispār uztaisāms arī vienā vakarā, bet mums darbi bija jāpakārto Kates miega režīmam, jo mājā ar guļošu bēbi urbi darbināt es neļaušu! 😀

Vēl tikai kādā brīdī jāizdomā, kādas mantas tur salikt, jo pagaidām tik iekārām visu, kas pa rokai, lai paskatītos, vai Katei ir interese. Un ir! Izmēģināju arī uzšūt universālu rotaļlietu piekarināmo saitīti pēc pamācības tajā pašā blogā – un arī tā izdevās, tā kā amats ir rokā un tikai jāsāk kārtīgi iekārtot Kates sporta zāle.

Ja šo projektu varējām mēs ar Jāni (vairāk gan darīja Jānis) veiksmīgi izpildīt, tad tas ir pa spēkam arī citiem! 

Kā gan lai to visu dabū pagaršot...
Kā gan lai to visu dabū pagaršot…
Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s