Avokado-biezpiena rullīši

Man ļoti, ļoti garšo avokado, bet kaut kā parasti ir grūtības iegādāties to gatavu – vienmēr tie ir ļoti cieti. Tāpēc šodien laikam kaut kāda nojauta lika pārbaudīt, kādi avokado ir vietējā veikalā un biju patīkami pārsteigta – ir gatavi! Uzreiz iegādājos ar plānu par brokastīm, bet tagad, vakarā, nevarēju sagaidīt brokastis, lai ķertos tam klāt un papētot mājās esošos produktus, radās fiksas, vieglas, bet ļoti garšīgas vakara uzkodas recepte.

Nepieciešams viens gatavs avokado, paciņa vājpiena biezpiens, nedaudz krējums, melnās sezama sēklas un sāls, lavašs.

Biezpienu bļodiņā viegli samīca, avokado ar karotīti izkasa no mizas un pievieno klāt, pieliek krējumu (sev vēlamā daudzumā), kādu tējkaroti melnā sezama sēklas un šķipsniņu sāls. Visu kārtīgi sajauc, uzsmērē lavašam un satin rullīšos. Viendabīgākai masai biezpienu ar avokado un krējumu vispirms var sablendēt, bet tā kā man šobrīd meita ir aizgājusi gulēt, tad visu mīļā miera labad, blenderi neriskēju slēgt. Turklāt tiem avokado gabaliņiem ir tik patīkami uzkosties!

Viens, divi un gana garšīga un veselīga naksniņu porcija gatava 🙂

Es jau gaidu rītdienu, kad iešu inspicēt pārējos veikala avokado, jo jāizmanto iespēja, ja reiz ir ienākusies krava ar gataviem – avokado maizītēs, avokado salātos, avokado ar spageti, avokado…

Image
Lavaša zaldātiņi, rindā stāties!

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s