Nedēļas moments bildē 03/04

Zināšanas nāk ar laiku – ja sākotnēji biju plānojusi, ka varētu ik nedēļu ielikt kādu fotogrāfiju no īpaša nedēļas momenta, tad jau trešajā nedēļā sapratu, ka tas īsti nestrādā. Un ir vairāki iemesli:

1) Ir tādas nedēļas, pēc kurām apskatot fotogrāfijas, tajās ir tikai Kate, visu laiku praktiski vienā pozā, tik ar atšķirīgām drēbēm (absoluti nepretendēju uz bēbīš-stila blogu, jo mani droši vien izsvilptu).

2) Ir tādas nedēļas, kurās īstais nedēļas MOMENTS nav ietverams bildēs. Un dažreiz arī pat tā īsti arī ne vārdos – vairāk sajūtu līmenī.

Tāpēc šoreiz divu nedēļas momentu nodeva:

Aizpagājušā nedēļā tas bija mirklis, kad bijām laukos un pēkšņi attapāmies, ka visi “lielie” ir virtuvē un atpūšas, mājās ir iestājies klusums, jo divi bēbji (Kate un viņas divus mēnešus vecākais brālēns) neparastā kārtā ir aizmiguši vienlaicīgi! Tas tiešām bija nedēļas moments, jo pirmo reizi pa divām dienām bija iestājies kārtīgs miers un klusums (kaut uz stundiņu), un neviens nebija aizņemts kādā bēbja kopšanas procedūrā, bet mierīgi varēja papļāpāt.

Savukārt pagājušajā nedēļā vēl visas brīvdienas priecājos, kā saņēmāmies piektdien vakarā aizbraukt ciemos uz dzimšanas dienas svinībām, lai gan tās bija vakarā. Parasti es esmu diezgan strikta, jo paši ziniet – bēbīši un viņu !svarīgais režīms!. Līdz ar to, vakara ballītēs parasti nepiedalāmies, jo Katei ap astoņiem sākas vakara cēliens. Bet šoreiz ļoti gribējās aizbraukt, un izrādās, Katei tas pavisam ļoti patika – gan izballējās, gan pagulēja, gan arī man tika mans nedēļas moments – viena no retajām bildēm, kur iemūžināta mana pēdējo mēnešu populārākā pozīcija – ar meitu uz rokām! 🙂

Image
Neaudzinam meitu par samuraju ar apsēju ap galvu, viņa vienkārši neguļ, ja nav mīļais autiņš uz pieres 🙂
Advertisements

2 thoughts on “Nedēļas moments bildē 03/04

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s