Nedēļas moments 06

Jāatzīst, ka pagājušā nedēļa bija tik notikumiem pilna, ka grūti izvēlēties, kurš varētu būt nedēļas momentu moments.. Apbrīnojamā kārtā Kate sāka gulēt divu stundu pusdienlaiku gultā, kas man nozīmēja tik daudz brīva laika, kā pirmajā mēnesī ar viņu, kad vispār šķita, ka bēbis tikai ēd un guļ, un viņa audzināšana ir kā pastaiga pa saulainu pļavu. Bišķiņ vēlāk izrādījās, ka tā nav gan, toties pēc pagājušās nedēļas atkal nedaudz atļaujos lolot ilūzijas. Nu tik forši, ka ir tāds mierīgs un priecīgs bērniņš!

Tad vēl viena pozitīva lieta – pēc Kates ikmēneša tehniskās apskates noskaidrojām, ka viņa atkal ir pieņēmusies pietiekami svarā. Līdz ar to, par laimi, varu turpināt iet ar līkumu gar Milupas un Aptamil plauktiem 🙂 Ar nelielu pabakstīšanu pagājušajā nedēļā Kate arī pirmo reizi apvēlās uz vēdera, kas, protams, manī izsauca sajūsmas spiedzienus. Daktere teica, ka tuvāko nedēļu laikā sākšot rotēt apkārt. Turklāt tagad arī pienācis laiks masāžām, kas vēl vairāk to veicināšot. Vēl arī nupat ir iemanījusies griezt saulītes uz sava paklājiņa, lai labāk tiktu pie kārotajām mantām. Līdz ar to, dienas nepavisam vairs nav garlaicīgas. Un tad vēl lieliskās brīvdienas, par kurām jau rakstīju abos iepriekšējos ierakstos. Nu viena koša, priecīga un jaunumu pilna nedēļa!

Bet, to visu pagājušajā nedēļā konkrēti pārsteidza tas, ka beidzot, BEIDZOT sadzirdēju īstus, mērķtiecīgus smieklus! Un nu jau arī man ir amats rokā un varu Kati sasmīdināt, lai dzirdētu atkal un atkal. Taisnība vien ir, ka tā esot viena no foršākajām skaņām pasaulē.. Ja pirms tam viņa dažreiz iesmējās vairāk nejauši un pati nesaprata, kas par lietu, tad tagad mājās dažbrīd notiek īsti smiešanās maratoni :). Tas papildina teicienu – ka laimīgai mammai būs laimīgs bērniņš, ar to, ka laimīgam bērniņam noteikti būs laimīga mamma!

Image
Rīta jautrība!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s