“Uzfrišināts” krekliņš 15 minūtēs

Kopš Katrīnas ēdienkartes paplašināšanās, tādā pašā tempā sašaurinās “labo” drēbju apjoms skapī. Izskaidrojams gluži vienkāršs – brokoļu un banānu traipi pārāk neizdaiļo apģērbu :). Tomēr, ja tie pleķi ir samērā kontrolējamā apjomā, tad vienmēr var atrast kādu risinājumu, lai vēl kādas reizes uzvilktu iemīļoto krekliņu vai kleitu. Noskaņojoties Lieldienām, es tā tiku galā ar vienu bodiju, kurš vairs nebija izmazgājams no avokado traipiem (tie laikam ir paši niknākie!). Nedaudz dzeltens filcs, šujmašīna un aptuveni 15 minūtes – un gatavs krekliņš ar paslēptiem defektiem.

ne pārāk labi, bet šeit var redzēt tumši pelēkos pleķus no avokado
ne pārāk labi, bet šeit var redzēt tumši pelēkos pleķus no avokado

Lai to izdarītu, vispirms no kartona izgriezu atbilstošas formās “lapiņu”, lai tās sanāktu vienādas. Tad tās izgriezu no filca, kopā nepieciešamas 10 lapiņas. Kad tas bija izdarīts, izliku ieplānoto izkārtojumu uz krekliņa, piespraudu ar kniepadatām un tad, sākot no apakšējās rindas, piešuvu. Tieši tik vienkārši!

Nesmukums paslēpts un krekliņš kā jauns :)
Nesmukums paslēpts un krekliņš kā jauns 🙂

Tā kā pleķi koncentrējās tieši priekšā, augšpusē, tad ar šo pietika, lai visus paslēptu. Un man šķiet, ka dzeltenā priekšpuse ir tik ļoti atbilstoša Lieldienu svinībām, ka par vienu no tērpiem atpūtai laukos vairs nav jādomā 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s