Dodamies dabā!!

Jau laukos Katrīna ir pilnīgi laimīga, kā vēl būs riktīgā dabā! :)
Jau laukos Katrīna ir pilnīgi laimīga, kā vēl būs riktīgā dabā! 🙂

Viena no lietām, kas pagājušajā vasarā man ļoti pietrūka, bija nakšņošana teltī. Man tik ļoti patīk došanās dabā, palikšana teltīs, ugunskuri, dzestrie rīti, kad pamosties līdz ar sauli, jo paliek par karstu, uz ugunskura vārīta kafija, improvizētās ēdinreizes un visas citas, kempingošanai neatņemamas lietas. Bet pirms gada, ar tikko dzimušu bēbīti, pat mēs nebijām tik “traki”, lai dotos tālākā braucienā ar nakšņošanu teltīs. Toties šogad viss ir citādāk – Katrīna ir liela :), mēs esam jau uztrenējušies kopīgiem izbraucieniem un tagad tikai nāks klāt lieliskais bonusiņš – telts. Protams, tagad plānošana ir krietni sarežģītāka, jo īsti vairs nevar tā – nu gan jau kaut kā iztiksim. Katrīnai līdzi vajag visas nepieciešamās mantas, nopietnāk jāpiedomā pie ēdniekartes, jo negribu iztikt tikai ar “burciņēdieniem” un banāniem, jāsaplāno kārtīgi apģērbs, ņemot vērā šī gada nepatstāvīgos laikapstākļus. Bet tas sajūsmu par plānotajiem izbraucieniem tuvākā mēneša laikā nav mazinājis! Vismaz pagaidām, kamēr tā mantu čupa nav jādabū mašīnā :).
Padalīšos ar mūsu idejām par to, kas nepieciešams, bet varbūt kādam ir vēl ieteikumi no pieredzes 🙂
Nakšņošanai domājam teltī ieklāt piepūšamo divvietīgo matraci, lai no zemes netiek aukstums klāt. Par segšanos ilgi prātojām, kā labāk – ja silts, tad sīkums, visi var ar sedziņu apsegties, bet, ja auksts, kad pašiem gribās ielīst guļammaisos…Un tad attapāmies – mums taču ir foršais, siltais ratu guļammaiss, kurš tā vien gaida savu izmantošanu arī teltī 🙂 Tā kā Katrīna lielākoties ir mierīgs gulētājs no vakara līdz vēlam rītam, tad ceram arī uz iespēju mierīgi pasēdēt pie ugunskura, kamēr viņa saldi krāks teltī! Bet vispār, patīkams satraukums pārņem arī iedomājoties, kā varēsim visi sēdēt pie telts, un Katrīna bizos apkārt pa zāli, lasot visus štruntus, ko atradīs 🙂 Nevaru jau sagaidīt!!
Ēšana ir mana lielākā raize, jo pagaidām ar to iet ļoti labi un ceru, ka ikdienas rutīnas izmaiņas to daudz neietekmēs. Tāpēc plānoju līdzi paņemt gan rīsus, makaronus (kas ļoti, ļoti garšo Katei), gan kuskusu, ko viegli pagatavot, tikai uzlejot ūdeni. Gan arī pa ceļam regulāri iegādāties svaigus dārzeņus – domāju, ka tos varētu veiksmīgi izcept folijā, līdzīgi kā kartupeļus ugunskurā. Tāpat arī mierīgi varētu ēst svaigus dārzeņus, augļus. Bet pagaidām vēl šaubos, kā ies ar piena produktiem, jo tos Katrīnai dodu daudz, bet karstā laikā, protams, viss ātri sabojātos un pirkt puslitru kefīra, lai Kate glāzi izdzertu, bet pārējais būtu jāmet ārā, šķiet vairāk kā nepraktiski. Iespējams, arī paši pāriesim uz piena produktu patēriņa palielināšanu un vienkārši ēdīsim biezpienu, kefīru, lakto kopā ar Katrīnu, lai iztērētu uzreiz visu iepakojumu.
Un tad jau vēl paliek tikai pārbraucieni, tāds sīkums.. 😀 protams, ka nē, jo Katrīna īpaši nemīl braukt mašīnā, ja ir nomodā. Pārāk garlaicīgi esot.. Tad nu vispirms plānojam pārbraucienus taisīt aptuveni, kad ir laiks pusdienlaikam. Kā arī domāju pirms tam iziet šopingā, nopērkot dažādus sīkumus, ko viņa nav redzējusi, lai var pa laikam no somas izvilkt kādu intriģējošu mantu, kas vismaz uz laiku novērstu viņas uzmanību no garlaicīgā ceļa. Katrā ziņā ceru, ka pārbraucienu problēmas īpaši nenovērsīs mūsu uzmanību no lieliskās iespējas būt kopā dabā!
Protams, man ir arī milzu saraksts ar dažādām medicīnas, higiēnas lietām, zinu, ka labāk salvetes paņemt vismaz trīs reiz vairāk kā plānots, tāpat kā ūdeni. Un ceru, ka būsim tā nodrošinājušies, lai mierīgi varētu baudīt mūsu garo atvaļinājumu, kurā, neskaitot lauku apmeklējumu, esam ieplānojuši gan izbraucienu gar Latvijas kurzemes jūrmalu, gan arī kādu četru dienu ekskursiju caur Igauniju! Ik pa kādam laikam arī plānojam iegriezties Rīgā, mājās, samazgāt drēbes, pārkārtot mantas un ļaut Katei nedaudz atpūsties no jaunumiem, sev ierastā vidē, bet vispār – kāda Rīga, ja jābauda vasara! 🙂

 

Advertisements
Categories Bez tēmas

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s