Viens, divi, trīs un četri mēneši jau klāt!

20170122_190850

Zinājāt, ka četri mēneši ir jau trešā daļa no gada. NO GADA!!! Tas noteikti ir visapnicīgākais un biežākais teiciens, bet – laiks tā skrien. Skatos uz nu jau lielo Billi un pat gandrīz vai neatceros, kā bija, kad viņa bija pavisam mazs bēbītis, kurš tikai gulēja un ēda. Tagad jau viņai ir daudz interesantāku lietu ko darīt, piemēram, nemitīgi mēģināt noķert māsas skatienu vai pat pieķerties viņai pie rokas, ja noveicies un Katrīna ir uz mirkli apstājusies viņai blakus. Tāpat, mēģināt apvelties, apēst visu, kas nonāk rokās, izsmieties, kad mamma kutina un ar smaidu vēl vairāk iekarot visas mūsu sirdis. Aaa, nē, to pēdējo viņa nemaz vairs nemēģina, sen jau ir izdarījusi!

Ceturtais Billes mēnesis mums sanācis kaut kāds ballīšu mēnesis, kurā noskaidrojām, ka pret tām Billei nav nekādu iebildumu. Nu forši, mierīgu sirdi var doties, kur vēlamies un šķiet, aug vēl viena vienmēr pielāgoties gatava meita. Paspējām gan pirmajā mini ceļojumā uz Tartu aizšaut vienā nedēļas nogalē, gan Ziemassvētkus radu barā nosvinēt, gan, praktiski tikpat lielā kompānijā, dzimšanas dienas māsīcai un brālēnam. Un tie tikai lieli svētki, neskaitot vēl kādas tikšanās un maz-ballītes!

Pirms rakstīju šo ierakstu, pārlasīju, ko esmu rakstījusi img_20170106_165335_483Katrīnas četros mēnešos, tik forša nostaļģija 🙂 un tagad jau domāju, ka vismīļākais šajā mēnesī ir bijis – vērot abas māsas. Arī Katrīnai ir radusies aizvien lielāka interese par mazo māsu un bieži vien es pārsmējusies vēroju, kā viņa čubinās ap Billi. Turklāt, visbiežāk saprotu, ka patiesībā jau skatos uz savu spoguļattēlu, jo no kurienes gan citur nāktu frāzes: “Ai, māsiņ, tev puncītis sāp? Būs labi, būs labi” glaudot Billes vēderu; “Malacis māsa, maaaalacis, turi galvu, turi!”; “Gribi apvelties, jā? Es tev tūliņ palīdzēšu” un pie šīs frāzes es strauji metos uz istabu, skatīties, vai šī palīdzēšana izskatās droši 😀. Kate vienmēr pievērš uzmanību, vai māsa ir līdzi uz bērnudārzu, kad ejam pakaļ, jo lielākoties viņa ir slingā, bet reizēs, kad aizeju ar ratiem un atstāju tos lejā, Katrīna satraukti jautā, kur tad ir māsa. Nu, un ‘joku’ par to, ka paturēsiet māsu pie sevis ar viņu labāk pat nemēģināt izspēlēt, ja negribiet tikt galā ar histēriju. To, ka Katrīna šķietami ir arī saradusi ar visu jauno situāciju un māsu pieņēmusi kā normālu situāciju, liecina arī tas, ka pavisam bez lielām problēmām viņa ir atgriezusies gulēt savā gultā. Hip, hip, urā! Par to paldies arī Kalendāra metodei,bet vispār uzlīmju krāšana un balviņas viņu interesēja tieši astoņas dienas un nu jau ir atslābusi par tām, bet jau kā standartu pieņēmusi gulēšanu atkal savā istabā.

20170113_101506Vispār, šajā mēnesī Bille ir tik izaugusi un pieaugusi – pavisam nav sajūtas, ka tas ir bēbis, bet gan pavisam nopietns un saprātīgs cilvēks. Šķiet, līdz diezgan lielām niansēm esmu atkodusi viņu – tā, ka var saprast visu, ko viņa vēlas vai nē, kas arī nodrošina pavisam mierīgu dzīvošanu. Neticamā kārtā gulētiešanas vispār izpaužas vienkārši – ielikt gultā, sasegt un čau, bērns guļ, ja grib gulēt, kas man šķiet pilnīgs kosmoss pēc Katrīnas midzināšanas rokās līdz nezin cik ilgam laikam. Tāpat, diezgan viegli paredzēt pusdienlaiku brīžus, kas atvieglo citu lietu plānošanu, jo varu apmēram zināt, ap cikiem droši varu kaut kur doties, jo Bille tāpat to laiku nogulēs. Ir forši! 🙂

20170121_164924

Advertisements
Categories Bez tēmas

2 thoughts on “Viens, divi, trīs un četri mēneši jau klāt!

  1. Es regulāri saņemu šī bloga ierakstus epastā, bet tas teikums par steigšanos paskatīt, cik droša ir palīdzēšana apvelties, bija tik forš, ka nolēmu apsveicināties.
    Tad nu sveikas meitenes, mēs esam mamma un 2 ar astīti mēnešus jauna meitiņa. Man patīk palasīt, ko jūsmājās bērni spēlējas un darbojas (blogam sāku sekot, kad rakstīji par mazās Katrīnas rotaļām), kā iet uz priekšu mazai māsiņai dzīve, kā sadzīvojat kopā.
    Man pašai par savu bēbīti šķiet, ka dzīve mainās ik pēc pāris dienām. Mazā naktis sāka izgulēt bez ēšanas pirms pāris dienām. Tagad šķiet ka jau veselu mūžību lielā balva “nakts miegs” tiek ne tikai tētim, bet arī mammai 🙂 Tā nu man ir grūti veikt mēneša apkopojumus mūsmājās, jātaisa iknedēļas kopsavilkumi 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s